Партнери

 

 


 

 ТОВ КУА АПФ "Клас Есет Менеджмент" працює на фінансовому ринку України з 2005 року, надаючи послуги інвестиційного консалтингу та повний комплекс послуг з створення та управління активами інвестиційних фондів. Через ІСІ Компанія здійснює прямі інвестиції та реалізовує ряд бізнес-проектів. На сьогоднішній день під управлінням Компанії знаходиться 10 пайових венчурних інвестиційних  фондів, сума активів яких перевищує 390  млн. грн.

   

ТОВ «Клас Капітал» було створено в 2005 році. Компаніє надає широкий спектр послуг з торгівлі цінними паперами: брокерські послуги, дилерські послуги, андерайтинг та послуги з управління цінними паперами. Основним напрямком діяльності є купівля або продаж цінних паперів всіх видів за дорученням та за рахунок клієнтів, як фізичних осіб резидентів та нерезидентів, так і юридичних. Компанія має індивідуальний підхід до клієнтів та гнучку систему тарифів на свої послуги.

 
Business Club Belgravia - приватний Клуб англійського стилю, що дозволяє значно розширювати коло професійних знайомств і оптимізувати витрати членів Клубу за допомогою використання спектру ексклюзивних послуг:
Представницький офіс (послуги адміністратора та секретаря з телефонною лінією, поштову адресу, проведення ділових зустрічей і заходів у приміщеннях Клубу і т.д.).
Оренда приміщень (50% знижка на оренду приміщень Клубу в одному з найбільш престижних районів м. Києва)
Підвищення кваліфікації (50% знижка на відвідування заходів за участю провідних українських і світових лекторів)
Знижки на послуги партнерських організацій (10-20% знижки на послуги консультаційних компаній, готелів, авіаліній, ресторанів і т.д.)
 

Міжнародний Інститут Бізнесу – це єдині в Україні акредитовані Асоціацією MBAs  програми International (видаються 2 дипломи – МІБу та Університету Нью-Брансвик, Канада) та Executive MBA; професійні кваліфікації CIM(Королівський Інститут Маркетингу), CIMA(Королівський інститут фінансового менеджменту), CIPR  (Королівський інститут зв’язків з громадськістю), REFA International(Німеччина) – оптимізація та управління виробничими системами та процесами. А також прагматичні та відкриті програми.

 
Народні фінанси - неприбуткова та некомерційна організація, метою якої є сприяння досягненню європейських стандартів, побудові справедливої, прозорої та надійної грошово-фінансової системи в Україні.
 

Мережа салонів краси SAV''OYA це краса і здоров'я.  Кваліфіковані стилісти, майстри манікюру і педикюру, косметологи, масажисти нададуть Вам  spa-послуги по догляду за тілом. Розроблять для Вас програму омолодження. Стилісти допоможуть підкреслити Вашу індивідуальність за  допомогою вдало підібраної зачіски, догляду за волоссям. Подолог допоможе  зберегти красу і здоров'я ніг. Фахівець побачить проблеми, що намічаються заздалегідь і запобіжить їм.

logoBZaliv

 

Вілла «Блакитна Затока» підкорить Вас гармонією архітектурно-паркового ансамблю минулої епохи з рідкісною красою природного ландшафту: реліктовий ялівцевий гай, долини Лімена, химерні обриси морського затоки, лісиста гора Кішка з горбатою вершиною. Поєднання цілющого гірського, морського повітря і бактерицидні властивості ялівцевого гаю посилюють кліматотерапевтіческій ефект. Ми пропонуємо дійсно елітарний відпочинок в атмосфері заміського клубу.

ВДС Інвест Продаж та оренда власної комерційної та заміської нерухомості (бізнес-центри, офіси, торгівельні приміщення, котеджі) +38(044)2893982/83/84
 
Bacchus Class  знаходитися в історичному центрі Києва (вул. Чапаєва 2 / 16, М. Золоті Ворота). Дизайн інтер’єру виконаний в стилі сучасної еклектики, яка поєднує в собі вишукану простоту і розкішні елементи античності.
Це ресторан для справжніх гурманів і цінителів прекрасного

claslife CLASSLIFE©2010                                                                                               
            Сайт разработан компанией lucky